Prekių pristatymas

Nemokamas pristatymas
Užsakymai, kurių vertė 100   ir daugiau, pristatomi nemokamai

Prekes pristatysime Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje. Pildydami užsakymo informaciją, galite pasirinkti vieną iš šių pristatymo variantų:

Pristatymas per kurjerius
Pasirinkus ši būdą, prekę Jums pristatys kurjerių kompanija. Prekės pristatomos per 1 – 3 darbo dienas po to, kai mes gausime apmokėjimą. Kurjeris prieš atvykdamas su Jumis susisieks. Pristatymo kaina 5 . Pristatymas į Neringą su kurjeriu yra įmanomas tik už atskirą mokestį.

Pristatymas į Jūsų pasirinktą Lietuvos pašto terminalą
Pasirinkus šį pristatymo būdą, prekės Jums bus pristatytos į Jūsų nurodytą Lietuvos pašto terminalą, kurį pasirinksite iš terminalų sąrašo. Prekės pristatomos per 1 – 3 darbo dienas po apmokėjimo patvirtinimo. Prekes iš terminalo galite atsiimti bet kuriuo Jums patogiu metu 24 val. per parą. Pristatymo kaina 5 .

Informacija kaip atsiimti siuntą LP Express terminale: https://www.lpexpress.lt/LP-Express-24/Naudojimosi-instrukcijos.html#ATSIEMIMAS

Prekės atsiėmimas mūsų parduotuvėje Vilniuje (Verkių g. 44, prekybos centre Unideco)
Internetu užsakytas prekes mūsų parduotuvėje atsiimti galite nemokamai.

Užsakymus galima atsiimti tą pačią dieną, gavus pranešimą elektroniu paštu, jog užsakymas paruoštas.
Parduotuvės darbo laikas:

– darbo dienomis nuo 9 iki 19 val
– šeštadieniais nuo 10 iki 17 val.

Prekių priėmimas ir siuntos būklė
Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, kai jis prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu ar remiantis kitokiais pirkėjo pateiktais duomenimis, pirkėjas neturi teisės reikšti pretenzijų pardavėjui dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.
Priimdami užsisakytas prekes, patikrinkite ar prekė ir/ar jos pakuotė nėra pažeista bei pasirašykite važtaraštį ar kitą siuntos perdavimo – priėmimo dokumentą. Pastebėjus siuntos pažeidimą, dalyvaujant kurjeriui surašykite pastabas – laisvos formos aktą apie siuntos pažeidimus arba atsisakykite priimti siuntą. Klientui pasirašius važtaraštyje be pastabų, laikoma, kad siunta perduota nepažeista ir mes neprisiimame atsakomybės dėl prekių pažeidimų.
Būtume dėkingi, jei apie pastebėtus siuntos trūkumus, atsiradusius pervežimo metu, informuotumėte  mus el.paštu: [email protected]

Kraunama…
  • Krepšelyje nėra produktų.