Apie mus

Apie mus

Esame namų dekoro parduotuvė „Bijūnai prie namo“, įkurta 2013 metais.
Čia susitinka šiaurietiška estetika ir visi jai artimi šiuolaikinio interjero stiliai.

Mūsų įkvėpimas

„Kai įsirenginėjome šeimos sodybą, ilgai ieškojome paprasto, neįmantraus ir tvaraus dizaino daiktų. Taip atradome žinomiausius skandinavų prekės ženklus, kuriuos dabar siūlome ir Jums. Savo pavadinimą pasirinkome neatsitiktinai. Tikimės, kad mūsų interjero prekės padės Jums susikurti jaukias emocijas namuose. Visai tokias, kaip iš nerūpestingų vaikystės vasarų pas močiutę kaime. Kur prie namo visada augo bijūnai.“
Jolita – „Bijūnai prie namo“ įkūrėja

Mūsų asortimentas

Vieni pirmųjų Lietuvoje pristatėme garsųjį danų interjero prekės ženklą IB Laursen, išsiskiriantį savo santūriu stiliumi. Bendradarbiaujame su tokiais žinomais skandinavų gamintojais kaip Bloomingville, Hübsch, House Doctor, ByNord, Meraki, Nordal, Northern, Globen Lighting, ByRydens, Skandinavisk, Zone Denmark, Rosti, Grupa, Creative cables ir daugeliu kitų. 

Siūlome platų ir kruopščiai atrinktą prekių asortimentą: jaukių interjero ir eksterjero detalių, virtuvės ir vonios aksesuarų, unikalių šviestuvų kolekciją ir netgi priemonių namų SPA. Nuolatos sekame interjero tendencijas ir ieškome naujų sprendimų Jūsų namų jaukumui kurti.

Mūsų vertybės

Vertiname paprastumą, autentiškumą, balansą, santūrumą, jaukumą ir eleganciją. Šiuos skandinaviško dizaino principus paveldėjome iš savo ilgamečių partnerių Danijoje, Švedijoje ir Norvegijoje.

 Siekiame nenutolti ir nuo baltiškų šaknų. Jaučiame nostalgiją lietuviško kaimo romantikai ir įgimtą pagarbą natūralumui, tvarumui, ilgaamžiškumui.

Kviečiame apsilankyti

Be internetinės parduotuvės bijunai-prienamo.lt apsilankykite ir mūsų parduotuvėje Vilniuje, apdailos prekių centre „UNIDECO“. Kviečiame gyvai apžiūrėti daugelį mūsų asortimento prekių, gauti naudingų patarimų ir užsukti į naująjį šviestuvų kūrybinį kampą. Jame specialia dizaino programa galėsite susikurti savo namų apšvietimą.

Kraunama…
  • Krepšelyje nėra produktų.