We use technologies like cookies to store and/or access device information. We do this to improve browsing experience and to show (non-) personalized ads. Consenting to these technologies will allow us to process data such as browsing behavior or unique IDs on this site. Not consenting or withdrawing consent, may adversely affect certain features and functions.
Techninė saugykla arba prieiga yra griežtai būtina siekiant teisėto tikslo – sudaryti sąlygas naudotis konkrečia paslauga, kurios aiškiai paprašė abonentas arba naudotojas, arba tik tam, kad būtų galima perduoti ryšį elektroninių ryšių tinklu.
Techninė saugykla arba prieiga yra būtina teisėtam tikslui išsaugoti nuostatas, kurių neprašo abonentas ar vartotojas.
Techninė saugykla arba prieiga, kuri naudojama tik statistiniais tikslais.
Techninė saugykla arba prieiga, kuri naudojama tik anoniminiais statistikos tikslais. Be teismo šaukimo, jūsų interneto paslaugų teikėjo savanoriško įsipareigojimo ar papildomų įrašų iš trečiosios šalies, vien šiuo tikslu saugoma ar gauta informacija paprastai negali būti naudojama jūsų tapatybei nustatyti.
Techninė saugykla arba prieiga reikalinga norint sukurti naudotojo profilius reklamai siųsti arba sekti vartotoją svetainėje ar keliose svetainėse panašiais rinkodaros tikslais.
Laikui nepavaldus Windsor kėdės grožis
Tai kėdė, niekada neišėjusi iš mados ir tikriausiai niekada neišeisianti, nes tai – tobulas patogumo ir grožio derinys, tapęs baldų dizaino ikona. Windsor kėdė, jau iš pavadinimo galima suprasti, yra kilusi iš 18 amžiaus Anglijos, o vėliau nukeliavo ir išplito tuometinėje kolonijinėje Amerikoje. Klasikinė Windsor kėdė turi apie 7 skirtingas nugarėlių formas (kiekviena turi savo pavadinimą), kelis stilius – kėdės, fotelio, rašomosios kėdės, minkštasuolio, supamosios kėdės. Ji lengva ir grakšti, dažnai su šiek tiek įgilinta sėdyne, kad sėdėti būtų patogiau. Gaminama ji būdavo iš kelių skirtingų medienų – sėdynė būdavo daroma iš guobos, tuopos ar pušies, o kitos dalys – iš hikorijos, vaismedžių, uosio, kukmedžio, buko, kaštono, ąžuolo. Svarbiausia, kad sėdynės medis būtų minkštas, taigi ir lengvas, kojos – kietos ir tvirtos, o nugarėlės detalės iš lengvai apdorojamo, lankstaus medžio. Tam, kad paslėpti skirtingas medienas, Windsor kėdės dažniausiai būdavo dažomos – ruda, juoda, tamsiai žalia spalva, bet galima būdavo rasti ir šviesesnių dažų – raudonų, geltonų, net baltų.
Taigi nors ši kėdė angliška, tačiau ji mylima ir skandinavų – tokias kėdes dažnai aptiksite ne tik skandinaviškų namų virtuvėse, valgomuosiuose, svetainėse, prie darbo stalo ar miegamajame, bet ir madinguose skandinaviškuose restoranuose.
Tiek klasikinės, tiek modernios, šių laikų dizainerių kurtos Windsor kėdės tinka skandinaviškame interjere. Čia jos dažniausiai juodos ar baltos, tačiau lygiai taip pat dažnai ir gaivių spalvų – pilkos, mėtinės ar net ryškiausių – rožinių, oranžinių, geltonų, neoninių atspalvių.
Su Windsor kėde galima žaisti smagų derinimo žaidimą: tarp vienodų kėdžių prie valgomojo stalo pastatykite vieną Windsor kėdę – tada ji bus akcentas; visą stalą apstatykite vienodomis Windsor kėdėmis; statykite tos pačios formos Windsor kėdes, tačiau jas nudažykite skirtingomis spalvomis; naudokite įvairių formų Windsor kėdes, tačiau tada visas tegu vienija ta pati spalva. Variantų yra įvairiausių – pasidairykite po mūsų surinktą nuotraukų galeriją:
***
Nuotraukos – iš Pinterest