Paskelbta

Žalia spalva interjere

Nežinau kaip jūs, tačiau aš su žalia spalva interjere visai nedraugauju. Ypač su ryškesniais jos atspalviais, kokia yra Pantone 2017 metų spalva Greenery. Bet kadangi tai yra šių metų spalva, verta apie žalią spalvą namuose pakalbėti plačiau.

Tikriausiai tik drąsiausieji ar labai mylintis žalumą dažytų sienas ar grindis žaliai. Net žalius baldus greičiausiai pirktų ne kiekvienas. Per daug baisu, kad ryški sofa ar kėdė gali greitai atsibosti. O kas tada? Sofą reikės pervilkti, kėdes perdažyti, arba gyventi su akis badančiais baldais. Taigi prieš priimant sprendimą įsigyti daiktą, kurį numatote naudoti ilgai, ilgai reikia ir svarstyti renkantis jo spalvą. Taip pat reikia nepamiršti, kad ryškias spalvas geriau palikti akcentams, o namų foną daryti neutralų – tebūna tai jūsų tabula rasa, kurioje ir suspindės išrinktieji akcentai.

Na, bet jeigu nuoširdžiai su savimi pasikalbėję supratote, kad be žalios spalvos namuose negalėsite gyventi, tada pirmyn. Nudažykite vieną sieną žaliai, rinkitės žalias plyteles vonioje ar virtuvėje, svetainėje statykite žalią fotelį – tik geriau pasirinkite kurį nors vieną variantą, o ne visus kartu :)

Na, o visus kitus, kuriems nuo šių vaizdų per daug žalia akyse, bet kurių širdys šiek tiek žalumo vis dėlto trokšta, kviečiu įkvėpimo ieškoti sekančiose nuotraukose.

Tikriausiai lengviausias ir natūraliausias būdas namams suteikti žalios gyvybės yra augalai. Miesto džiunglės dabar labai madingos, tad rinkitės pagal savo skonį ir gyvenimo būdą labiausiai tinkančius augalus, derinkite juos tarpusavyje, parinkite jiems stilingus vazonus ir voilà, žalia spalva namuose be didelių rūpesčių apgyvendinta.

Jeigu kaktusus visada perliejate ar juką amžinai pamirštate palaistyti ir manote, kad jums tiesiog nelemta turėti kambarinių gėlių, žalią spalvą prisijaukinti galite ir kitais būdais. Indai, tekstilė, paveikslai, šviestuvai, vazos, žvakidės – yra galybė variantų. Tik išsirinkite mieliausią žalios atspalvį.