Paskelbta

Langai – namų akys. O kas yra durys?

Gal nosis? Jei ta nosis kumpa, per didelė ar per maža, tai ir visas veidas gali atrodyti nei šiaip, nei taip. Gal todėl tiek daug žmonių savo nosis koreguoja guldamiesi ant chirurgo stalo? Na, jei jau taip palyginome, ir sakome, kad graži nosis veidui prideda kažką tokio, tai patikėkite – durys taip pat prideda kažką tokio namams :)

Aš tikrai turiu silpnybę gražioms durims. Aukštos, su įstiklintais langeliais ar įdomiai frezuotos, o jei dar dvivėrės – tobulybė! Jos gali tapti viso kambario akcentu ir pagrindine puošmena. Palyginti paprastą kambarį dailios durys paverčia ypatingu. Tiesiog, tik tiek kartais tereikia.

Kai įsirenginėjate namus, reikia turėti prioritetus. Kažkur galima ir pataupyti, o kai kuriems dalykams reikia leisti sau rinktis kokybiškiausią (ir taip, dėl to dažniausiai brangiausią) produktą. Na, mano nuomone, durys – vienas iš tų dalykų, kur taupyti nereikėtų. Patikėkite nepasigailėsite išleidę šiek tiek daugiau, bet pasirinkę savo svajonių duris, o ne ekonomišką, kompromisinį variantą. Juk durys namuose stovės 10 ar dar daugiau metų ir į jas žiūrėsite kiekvieną dieną. Seną sofą galite pervilkti, seną stalą padovanoti ar parduoti ir nusipirkti naują. Bet pagalvokite, ar dažnai kas nors sugalvoja keisti duris, net kai imasi daryti remontą? Kai mes su vyru įsirenginėjome savo namus, mūsų miegamojo bei vonios durys buvo kone brangiausias viso projekto pirkinys. Buvo abejojančių, sakė kam to reikia, bandė atkalbėti. Bet dabar visi pripažįsta – buvo verta :)

Taigi, šiek tiek durų įkvėpimo: